Antolaketa/sailak - CIFP Elorrieta Erreka Mari LHII centro de formación profesional

Antolaketa/sailak

Gizarte Kontseilua

  • Zuzendaria

    Iraide Olivares Beobide

  • LHko ordezkariak

    Beatriz Aranaga
    Mikel Etxebarria

  • Irakasleen ordezkariak

    Iratxe Alonso Ruiz
    Nerea Goikuria Larrazabal

  • Cebek

    Marta Martínez

  • Lanbide

    Ana Migura

  • Administratzailea

    Pilar Pérez

  • Idazkaria

    Aitor Castaños

Zuzendaritza-taldea eta laguntza-taldeak

  • Zuzendaria

    Iraide Olivares Beobide

  • Zuzendariordea

    Miguel Ángel Gallego

  • Ikasketa-buruak

    Elena Rodríguez (Elorrieta)
    Faustin Urrutibeaskoa (Erreka Mari)

  • Idazkariak

    Aitor Castaños Zarate (Elorrieta)
    Faustin Urrutibeaskoa  (Erreka Mari)
    Esti Etxeandia  (Laguntzailea Erreka Marin)

  • Administraria

    Pilar Pérez Enrique

  • Kalitatearen arduraduna

    Faustin Urrutibeaskoa Onaindia

  • Orientatzailea / Langai – Lan-poltsa

    Eider Onaindi Arabiourrutia

  • Enplegurako Prestakuntzaren arduradunak

    Izaskun Zarragoitia Pérez

  • Ingurumenaren arduraduna

    Pilar Pérez Enrique

  • Lantokiko Prestakuntzako eta Erasmuseko koordinatzailea eta koordinatzailea

    Javier García Regaña (Elorrieta)
    Esti Etxeandia (Erreka Mari)

  • Sarearen administraria

    Toñi Fernández Hernández

  • IKTen dinamizatzailea

    Aitor Castaños Zarate

  • IKT pedagogoa

    Iker Mezkorta Zubillaga

  • Prebentzioko laguntzailea

    Miguel Ángel Gallego

  • Prestakuntza dualeko koordinatzailea – Enpresekiko harremana

    Rafa Madero Carpintero

  • TKGUNE proiektuaren arduraduna

    Julen Merino Arrese

  • ETHAZIren koordinatzaile orokorra

    Jon Talavera Pérez

Mintegiak / Lanbide-arloetako buruak

  • null

    Administrazioa eta kudeaketa

    Eneko Tolosa

  • null

    Elektrizitatea eta elektronika

    Itziar Arnaiz

  • null

    Ostalaritza eta turismoa

    Marta Colino

  • null

    Kimika

    Leire Campos

  • Gizarte eta kultura zerbitzuak

    Izaskun Zarragoitia

  • null

    Merkataritza eta marketina

    Nerea Ugarte

  • null

    Fabrikazio mekanikoa

    Rafa Madero

  • null

    Informatika eta komunikazioak

    Karlos Sainz de Murieta

  • null

    LPO

    Nerea Goikuria

  • null

    Eraikuntza eta obra zibila

    Josu Ajuria

  • null

    Soldadura eta galdaraginza

    Asier San Juan

  • null

    Instalazioa eta mantentze-lanak

    Unai Perea

  • Hizkuntzak

    Natxo Mentxaka